BİZDEN HABERLER

BASIN AÇIKLAMASI

KAMUOYUNA ZORUNLU AÇIKLAMA VE KARADENİZ DERNEKLERİ KONFEDERASYONU GENEL BAŞKANI HIZIR MURTEZAOĞLU’NUN AÇIKLAMALARINA CEVAP   Değerli Hemşerilerimiz; Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu’muzun (EKAF) kurucularından ilk “Geçici Yönetim Kurulu Başkanı” ve halen “Karadeniz Dernekleri Konfederasyonu” (KADEKON) Genel Başkanı Hızır Murtezaoğlu’nun 22.06.2022 ve 30.06.2022 tarihlerinde birçok hemşerimize gönderdiği SMS mesajları ile başta EKAF yöneticileri ve Karadenizlilerin huzurunu bozan bu [...]

Giresun Görele ve Çanakçı Sosyal Kültürel Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yayla Şenliği

Federasyonumuz Genel Başkanı Emin Gemici Beyefendi ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Giresun Görele ve Çanakçı Sosyal Kültürel Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimizin düzenlemiş olduğu yayla şenliğine katılım sağlamışlardır.

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun!

Beraberliğin, dayanışmamızın ve bereketin artarak güçlendiği Ramazan ayını geride bırakarak Ramazan Bayramımızı karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramımızın tüm insanlığa ve hemşehrilerimize sağlık, barış ve huzur getirmesini dileriz. Not: Federasyonumuzun gelenekselleşen bayramlaşma töreni bayramın ikinci günü 13.00 – 15.00 saatleri arasında Federasyonumuz Genel Merkezinde gerçekleştirilecektir. Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu

Körfez Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneğimizin düzenlemiş olduğu İftar Yemeği

Federasyonumuz Genel Başkanı Emin Gemici ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerimiz Federasyonumuz bileşenlerinden Körfez Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneğimizin düzenlemiş olduğu İftar Yemeğine katıldılar.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

Ulusumuzun geleceği ve kurtuluşunun sembolü olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış tarihidir; 23.04.1920. Her yıl uluslararası düzeyde kutlanmakta olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, egemenliğimizin sonsuza dek daim olmasını diliyoruz. Dünyada çocuklara atfedilmiş tek bayram olması bizim çocuklarımızın istikbal garantisidir. Tüm ulusumuza kutlu olsun. Ege Karadeniz Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Emin […]

Bornova Belediye Başkanı Sayın Mustafa İduğ Ziyareti

Federasyonumuz Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Başkanımız Sayın Emin Gemici, Bornova Belediye Başkanı Sayın Mustafa İduğ Beyefendiye nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.

Gaziemir Belediye Başkanı Sayın Halil Arda Ziyareti

Federasyonumuz Yönetim Kurulu Üyeleri, Sinop Derneği Başkanımız, beraberlerinde ki ekip ve Genel Başkanımız Sayın Emin Gemici Gaziemir Belediye Başkanı Sayın Halil Arda Beyefendiye nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.

İzmir Kent Konseyi Başkanı Sayın Prof. Dr. Adnan Oğuz Akyarlı Ziyareti

Federasyonumuz Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Başkanımız Sayın Emin Gemici İzmir Kent Konseyi Başkanı Sayın Prof. Dr. Adnan Oğuz Akyarlı Beyefendiye nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tunç Soyer Ziyareti

Federasyonumuz Yönetim Kurulu’nu temsilen Genel Başkan Emin Gemici Beyefendi ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerimiz İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tunç SOYER Beyefendiye nezaket ziyaretinde bulunmuşlardır.

Olağanüstü Genel Kurul

EGE KARADENİZ DERNEKLERİ FEDERASYONU ( EKAF) YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN FEDERASYONUMUZ YÖNETİM KURULUNUN 25.11.2021 GÜN VE 07 SAYILI KARARI DOĞRULTUSUNDA; FEDERASYONUMUZUN OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU İLK TOPLANTISI 13 ŞUBAT 2022 PAZAR GÜNÜ SAAT 12.00’DE AŞAĞIDAKİ GÜNDEMLE DOKUZ EYLÜL MEYDANI HÜDAVERDİ İŞ MERKEZİ NO:3 KAT:2 BASMANE KONAK ADRESİNDEKİ FEDERASYON GENEL MERKEZİNDE, İLK TOPLANTIDA ÇOĞUNLUK SAĞLANAMAZ İSE İKİNCİ TOPLANTININ […]